Dolmar

Tradiční německý výrobce techniky pro zahradu, les a zemědělství firma Dolmar se po spojení s celosvětovým japonským výrobcem profesionálního nářadí Makita stal předním hráčem na světě v této technice. Tradice, kvalita a preciznost zaručuje dlouhou a spokojenou práci.

Sekačky

Výrobce DOLMAR nabízí benzínové sekačky osazené spolehlivými motory Briggs&Straton, díky čemuž jsou produkty určeny pro náročné a dlouhotrvající nasazení.

Díky technologii 4Cut Mowing dokáže samotná sekačka zastoupit několik produktů, jelikož je schopna zajistit sběr trávy a listí, samotné sekání trávy a mulčování.

prospekt zobrazit v eshopu
Benzinova sekacka dolmar-pm46-b-sekačka
Benzinova sekacka dolmar-pm-5120s

Křovinořezy

Benzínové křovinořezy od výrobce DOLMAR jsou určeny k práci na větších zahradách. V základním vybavení vždy naleznete 4 zubý nůž, který je určený k sekání trávy, divokého porostu a křoví. Všechny křovinořezy mají velmi nízké vibrace, flexibilní hliníkovou hřídel a jsou velmi dobře vyváženy.

prospekt zobrazit v eshopu
křovinořez dolmar-ms3202e
křovinořez dolmar-ms20u

Rozbrušovací pily

Benzínové rozbrušovací pily jsou určeny k řežání jakéhokoli stavebního materiálu od železa až po betonové výrobky. Nabízejí snadnou obsluhu a jednoduché startování díky dekompresnímu ventilu.

prospekt zobrazit v eshopu

Motorové pily

V nabídce výrobce DOLMAR jsou „hobby“ i plně profesionální motorové pily, které jsou připraveny splnit veškeré úkoly při péči okolo Vašeho domu nebo i při plném nasazení například v lesnictví.

prospekt zobrazit v eshopu
Motorová pila dolmar-111-38
Motorová pila dolmar-ps-32-ctlc