Haemmerlin

Výrobce Haemmerlin se zaměřuje na výrobu zahradních a stavebních koleček.

Kolečka se vyznačují velmi komfortní manipulací, vyvážeností v případě zahradních koleček i svým vzhledem. Na kolečkách nenajdete jediný svár, všechny spoje jsou šroubované, v případě některých koleček jsou rámy vyrobeny z jednoho kusu trubky. Díky tomutu řešení odpadá častý problém s ulamování nožiček nebo uchycení kola.

V naší nabídce naleznete kompletní nabídku výrobce včetně všech doplňků.

Zahradní kolečka

Firma Haemerlin myslí i na ženy pracující rády na zahrádce svojí řadou koleček PLUME. Celohliníkový rám a korba z termoplastu zaručuje malou váhu těchto koleček (8-8,5kg). Navíc je řada PLUME vytvořena v zajímavých barevných provedení, která Vám na zahradě neudělají ostudu.

Stavební a profesionální kolečka

Profesionální a stavební kolečka nabízejí práškově lakovanou korbu, ocelové disky s plným nebo nafukovacím kolem a robustní konstrukci pro převoz až 300kg nákladu.

zobrazit v eshopu

Stavební vrátky, lyžinové výtahy a shozy na suť

Profesionální stavební vrátky, lyžinové výtahy a shozy na suť Haemmerlin Vám usnadní dopravu stavebního materiálu nebo suti na stavbě. Výtahy nabízíme v sestavách pokrývač a zedník s maximální výškou zdvihu 25 metrů a rychlostí zdvihu až 28 m/s.

Shozy nabízíme v širokém množství provedení, díky kterému bude zajištěn hladký a bezpečný přesun suti ze stavby.

prospekt zobrazit v eshopu